تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
خرید سیب قاچ کن

سیب قاچ کن جادویی یکی از جدیدترین محصولاتی است که نظر هر مشتری را به خود جلب می کند ، با سیب قاچ کن می توانید لدت خوردن سیب را تجربه کنید . سیب یکی از سلامت بخش‌ترین خوراکی‌های اطراف ما محسوب می‌شود. از زمان‌های گذشته مردم جهان علاقه‌ی فراوانی به میوه‌ها داشتند. طبق نظر مورخان، منشاء اصلی سیب مناطق سردسیر شمال اروپا بوده و از آنجا این میوه‌ی با ارزش و مفید به نقاط دیگر جهان منتقل شده است.سیب یکی از میوه‌هایی است که قبل از دیگر میوه‌ها شناخته شد. تمدن انسان از دیر باز با سیب پیوند خورده است و اینک می توانید برای سرعت در قاچ زدن این منبع سرشار از ویتامین از سیب قاچ کن استفاده کنید.


خرید سیب قاچ کنقيمت با گارانتي 10000تومانخواص خوردن سیب:

1- فشارخون را منظم می‌کند:خوردن سیب و حتی بو کردن سیب، باعث کاهش فشار خون می‌شود. بررسی انجام شده توسط دانشگاه ییل (YALE) نشان داد که تنها یک بار بو کشیدن سیب، فشارخون بیماران را پایین می‌آورد.

2- برای دندان‌ها و لثه‌ها مفید است:اسیدهای موجود در سیب، هنگام جویدن باکتری‌های دهان را از بین برده و دندان‌ها و لثه‌ها را تمیز می‌کنند. جویدن یک سیب مانند این است که از یک مسواک طبیعی استفاده کنیم.

3- عضلات فک را قوی‌تر می‌ کند:
یکی دیگر از خواص سیب این است که جویدن سیب، عضلات فک را قوی‌تر می‌سازد.

4- جلوگیری از ابتلا به
نقرس و درد مفاصل:
یکی از بیماری‌هایی که به‌طور مشخص به علت پرخوری و مصرف مداوم منابع حیوانی (گوشت قرمز و چربی) و الکل بروز می‌کند، درد مفاصل و نقرس است. البته آمادگی ابتلا به این بیماری ارثی است. در موارد شدید، بیمار با دارو و کمپرس سرد درمان می‌شود. برای جلوگیری از گسترش و طولانی شدن بیماری پیروی از برنامه‌ی غذایی فاقد گوشت و چربی، لازم است.

5- مقوی مغز است:
سیب همین جهت برای کسانی که کارهای فکری انجام می‌دهند مفید می‌باشد. به طور کلی سیب به علت داشتن فسفر، اعصاب و مغز را تقویت می‌کند.

6- آرام بخش است :
دم کرده ی پوست سیب که با اندکی عسل شیرین شده باشد، نوشیدنی آرام بخشی است. خوردن سیب خام نیز تأثیر آرام بخشی بر دستگاه اعصاب دارد.

و هزاران هزار خواص دیگر . . .

برچسب ها : خرید دستگاه سیب قاچ کن ، خرید دستگاه جادویی سیب قاچ کن ، روش خرید سیب قاچ کن ، خرید آنلاین سیب قاچ کن ،
+ تعداد بازدید : 351 |
نوشته شده توسط تلفن 03134482287 در شنبه 17 مرداد 1394 و ساعت 16:57